Hakkımızda

HERKES YENİLENEBİLİR ENERJİ VE ENERJİ GEÇİŞİ HAKKINDA KONUŞUYOR

biz bunun bir parçasıyız

SUNfarmıng EURASIA TÜRKİYE VE GRUP ŞİRKETLERİ'NE HOŞGELDİNİZ

Elektrik üretiminde komple çözüm sunan dünyanın önde gelen fotovoltaik uzmanlarından biri olan SUNfarming, Alensys Grup (ALENSYS Alternative Energiesysteme AG) Şirketine bağlı, 2004 yılında Alman BRM/ BBK Federal Birliği’nin Yenilenebilir Hareketlilik’e bağlı bir satın alma derneği ve planlama şirketi olarak Almanya Erkner’de kurulmuştur. Son yıllarda 600 MWp’i aşan fotovoltaik projelerinin uygulamalarında ve hayata geçirilmelerinde doğrudan destek veren ve kendi bünyesinde 350MW yatırımı bulunan SUNfarming’in dünya çapında birçok iştiraki bulunmaktadır. SUNfarming, planlamanın ilk adımından anahtar teslim güneş santrallerine kadar geniş bir yelpazede sunduğu hizmetlerini 2014 yılında İstanbul’da Türkiye iştiraki olan “SUNfarming Enerji Üretim A.Ş.” ve grup şirketlerini hayata geçirmiştir.

0
MW Tamamlanmış Projeler
0
Tamamlanmış Fotovoltaik Sistemler
0
MW Yatırım Sahibi

Proje Geliştirme

Son 18 yılda deneyimli planlama ve proje geliştiricilerimiz, açık alanlar ve çatıya monte sistemler için 1.300'den fazla alanda 600 MW'lık kapasiteyi geliştirmiş ve başarıyla hayata geçirmiştir.

Sözleşme ve Finans Danışmanlığı

En yüksek ticari titizlikle ve yatırım kontrolündeki onlarca yıllık deneyimimizle, istikrarlı getirilerinizi tesis için ön planlama aşaması kadar erken bir zamanda başarıyla sunmaya devam ediyoruz.

Kurulum

Uzun soluklu taşeronlarımız ile anahtar teslim Fotovoltaik sistemleri kuruyoruz. Montaj ve şantiye denetiminden zamanında tamamlamaya kadar size tek elden hizmet veren anahtar teslim sistemler sunuyoruz.

Başlangıç

Liderlik yaptığımız ortak şirketlerin kapsamlı teknik uzmanlığı, uzman verimlilik testlerini ve başlangıç işlemlerini garanti eder.

Bakım ve Onarım

Uygun koşullarda birinci sınıf servis ve bakım anlaşmaları sunuyoruz, hızlı yanıt sürelerine ve tesis kullanılabilirliğine odaklı kendi servis mühendislerimiz tarafından uygun koşullarda önceliklendirme yapılması.

İzleme

24/7 hazır durumda olmak ve günlük aktif kontrol, en hızlı tepki sürelerine ve yüksek sistem kullanılabilirliğine izin verir. Haftalık ve aylık raporlar performansın sürekli izlenmesini sağlar