İş Modelimiz

İş Modelimiz

2004 yılından bu yana, 600 megavatın üzerinde kapasiteye sahip anahtar teslim fotovoltaik sistemleri başarılı bir şekilde tamamladık. Planlamadan malzeme kombinasyonuna ve projenin gerçekleştirilmesine kadar tek duraklı hizmet paketiyle test edilmiş kalite sunmaktayız. SUNfarming Eurasia’ın hedefi  güvenilir ve yetkin güneş enerjisi sistemleri yatırımlarımız ile yenilenebilir enerji talebine katkı sağlamaktır. SUNfarming Grubu olarak aşağıda sıralanan iş modellerimiz ülke bazında değişkenlik göstermektedir.

YATIRIMCILAR

1300’ün üzerinde tamamlanmış PV projesinde 600 MW’tan fazla kapasite oluşturduk. Proje geliştirmeden sözleşme danışmanlığı ve finansal danışmanlığa, imalattan izlemeye uzanan geniş bir yelpazede tek duraklı çözümler sunuyoruz.

BELEDİYELER + TİCARET

Belediyeler ve tarım işletmeleri, kendileri herhangi bir yatırım yapmaksızın, SUNfarming’in kendine ait elektrik konseptinden faydalanabilmektedir. Ticari ve endüstriyel bir işletme olarak siz de SUNfarming yatırım konseptimizin avantajlarından faydalanabilir ve 20 yıldan uzun bir süre için elektrik fiyatlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

ÖZEL SEKTÖR MÜŞTERİLERİ

Güvenilir bir getiriye sahip güvenli ve çevre dostu bir yatırım. Artan elektrik fiyatlarına karşı bağımsızlığınızı arttırın ve kendi elektriğinizi üretin.

ULUSLARARASI

Güneş enerjisi kısıtlı kaynaklara sahip bölgelerde enerji arzlarını güvence altına almakla kalmaz, aynı zamanda da sürdürülebilir ve kalifiye işler oluşturur. Solar elektrik tüm dünyadaki en uygun maliyetli elektrik kaynağıdır.