SUNFARMING SOLAR EĞİTİM MERKEZİ

Küresel enerji ihtiyaçları artış gösteriyor, fosil kaynaklar gittikçe azalıyor ve bu kaynakların kalitesinin düşmesi genellikle çevresel hasarlara ve iklim değişikliğine yol açıyor. Güneş ise bize PV modülleri aracılığıyla elektriğe dönüştürülebilen sürdürülebilir enerji sağlıyor ki söz konusu PV modülleri olmadığı takdirde güneşin enerjisi düşüş gösteriyor. Güneş enerjisini kullanarak fosil kaynakların ve çevremizin korunmasına katkı sağlıyoruz.

Güneş enerjisi kıt kaynaklara sahip bölgelerde enerji teminini güvence altına almanın yanı sıra aynı zamanda da tüm dünyada sürdürülebilir istihdam imkanları yaratabilir.

Bizim bu konudaki taahhüdümüz, bu sistemin tanıtımıyla sona ermiyor. SUNfarming sürekli olarak projelerini yürütmekte ve maliyetlerini kendisi üstlenmek suretiyle, yüzlerce katılımcının güneş enerjisine dayalı bir gelecekle ilgili olarak eğitimlerini sürdürmelerine imkan sağlamaktadır.

SUNFARMING SOLAR EĞİTİM MERKEZİ, PERU

2015 yılında açılan merkezde, bugüne değin 100’ün üzerinde elektrik mühendisi eğitmen ve konuya ilgi duyan kişiler eğitim görmüştür.

Devamını okuyun..

sunfarming solar eğitim merkezi, güney afrika

2013 yılında açılan merkezde, bugüne değin 2000’in üzerinde kursiyer eğitim görmüştür..

Devamını okuyun..

sunfarming solar eğitim merkezi, suriye

Savaşın patlak vermesinden kısa bir süre öncesine kadar 100 elektrik mühendisi ve tesisatçı eğitim görmüştür..

Devamını okuyun..