Solar (Güneş) Panel

  • ÜRÜN İZLEME
  • SUNfarming iŞ Ortakları
  • Detaylar ile Paneller
  • Garantiler

SUNfarming Kalite Yönetiminull

 

SUNfarming finans kuruluşları için yatırım denetleyicisidir; sadece seçilen güneş panelleri, eşsiz SUNfarming kalite kontrolünde onaylanır ve tedarik edilir. SUNfarming, birinci sınıf panelleri uzun vadede, ortalama performansın üzerinde performans sağlayan birinci sınıf panelleri garanti eder. Tüm SUNfarming panelleri, teslim edilmeden önce tesisteki SUNfarming kalite yöneticileri tarafından özellikle katı bir kalite kontrolüne tabi tutulur. Yalnızca artı toleransa sahip olanlar SUNfarming “German Quality Controlled – Alman Kalite Kontrollü” sertifikasını alır.

TÜV RHEINLAND:  

 

TÜV Rheinland'ın bağımsız denetçileri, panellerimizin  performansını ve kalitesini düzenli olarak test etmektedir. Sertifikasyon, SUNfarming güneş panellerinin belirtilen performansta olduğunu teyit eder.

  • Almanya'da üretilmeyen paneller, SUNfarming kalite kontrolüne tabidir.
Eşsiz SUNfarming kalite güvence sistemimizle, uzun vadede, ortalama performansın üzerinde performans sağlayan birinci sınıf panelleri garanti ediyoruz. Panel İş Ortakları SUNfarming tedarik zincirinde sadece ekonomik üretim yapan ve otomatik üretim hatlarına sahip PV modül üreticileri yer almaktadır. SUNfarming güneş modülleri Almanya'da ALEO SOLAR, Prenzlau, Brandenburg, Almanya ve ASTRONERGY, Frankfurt / Oder, Almanya tarafından üretilmektedir. Bankalar Eşsiz kalite güvence sistemimiz sayesinde bankanız ve finansmanınız için güvenilir bir ortağız. Unutmayın ki finans kuruluşları yüksek performans getirisi olan sistemleri finanse eder. SUNfarming sistem bileşenleri bunu uzun yıllar içerisinde finans kuruluşlarına ispatlamıştır.
Eşsiz SUNfarming kalite güvence sistemimizle, uzun vadede, ortalama performansın üzerinde performans sağlayan birinci sınıf panelleri garanti ediyoruz. SUNfarming yüksek performanslı Paneller Almanya'dan birinci sınıf kalite ve teknolojiye güveniyoruz. Panellerimiz Frankfurt / Oder ve Prenzlau'da üretilmektedir. Bileşenler Sadece yüksek kaliteli, düşük yansımalı güneş güvenlik camı, TPT Tedlar filmi, EVA filmi ve dayanıklı alüminyum çerçeveler kullanılır. PDF olarak indir Lütfen SUNfarming panel broşür temini için dosya indir sayfasına bakınız.
Eşsiz SUNfarming kalite güvence sistemimizle, uzun vadede, ortalama performansın üzerinde performans sağlayan birinci sınıf panelleri garanti ediyoruz. Garanti Tüm panellerimiz 25 yıl lineer performans garantisi altındadır. Uzun vadeli optimal getiri, sizin için hesabınızda bir artı anlamına gelir.