Neden SUNfarming?
Çünkü biz kaliteyi bir sistem olarak görürüz.

YATIRIMCILAR İÇİN SOLAR PARKLAR

2018 yılı verilerine göre tüm SUNfarmIng FOTOVOLTAİK sistemlerinde beklenenden +13% ve ortalamada +7% ilave verim elde edilmiştir

SUNfarming Grubu artık sermaye yatırımcılarına yönelik proje geliştirme ile ticari ve özel işletmelerin kendilerine ait elektrik sistemlerine yönelik Fotovoltaik projelerinin gerçekleştirilmesi ve aktif olarak desteklenmesinde uzmanlaşmaktadır. Ticari uzmanlığa sahip personel, mühendisler ve elektrik mühendislerinden oluşan tecrübeli ekibimizle halihazırda 600 megavat kapasiteye sahip projeleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş bulunuyoruz.  SUNfarming sistem planlamasından faaliyete geçiş ve operasyona uzanan geniş bir yelpazede tek duraklı hizmet sunmaktadır. Fotovoltaik bileşenlerimizle sadece SUNfarming uzmanları tarafından test edilip onaylanan yüksek kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Teknik alanların yanı sıra ticari konulardaki uzmanlığımız bizi yatırımcılar ve bankalar için ideal partner haline getirmektedir. SUNfarming, 18 yıldan uzun bir süredir ulusal ve uluslararası piyasa deneyimine sahip tecrübe ve kaliteyi ifade eder.

1
MW Tamamlanmış Projeler
1
MW SUNfarming’in Sahibi Olduğu Sistemler
1
Dünya Genelinde Mühendis ve İşletme Ekonomisti

TEK DURAKLI HİZMET

SUNFARMING KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ

PROJE GELİŞTİRME

Geçtiğimiz 18 yıl içerisinde, tecrübeli planlama ve proje geliştirme uzmanlarımız, açık alanlar ve çatıya monte sistemlere yönelik 1.300’den fazla sahada 600 MW’tan fazla toplam kapasiteye sahip projeyi geliştirdi ve başarılı bir şekilde hayata geçirdi.

SÖZLEŞME VE FİNANSAL DANIŞMANLIK

En üst düzey ticari özeni göstererek ve yatırım denetimi konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimle, tesisin ön planlama aşamasından itibaren istikrarlı bir şekilde getiri sağlamanızı başarılı bir şekilde güvence altına alıyoruz.

KURULUM

Sürekli işbirliği içerisinde olduğumuz yüklenicilerimizle birlikte, anahtar teslim fotovoltaik sistemlerinin kurulumunu sağlıyoruz. Montajdan ve sahada inşaat kontrolünden zamanında projenin tamamlanmasına kadar tüm adımlarda, tek duraklı hizmet anlayışı ile size anahtar teslim sistemler sunuyoruz.

İŞLETMEYE ALMA

Liderliğini üstlendiğimiz iş ortaklarımızın kapsamlı teknik uzmanlığı sayesinde verimlilik testleri ile işletmeye alma aşamasını uzman bir yaklaşımla gerçekleştiriyoruz.

SERVİS VE BAKIM

Hızlı yanıt süreleri ve tesis kullanılabilirliği odaklı önceliklendirme imkanlarının sunulduğu, kendi servis mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilen birinci sınıf servis ve bakım için uygun koşullara sahip anlaşmalar sunuyoruz.

İZLEME

24/7 hazır olma durumu ve günlük aktif denetleme sayesinde, en hızlı yanıt sürelerini ve yüksek sistem kullanılabilirliği sağlıyoruz. Haftalık ve aylık raporlarla performansın sürekli olarak izlenmesine imkan sağlıyoruz.

ALMAN KALİTESİ:

Üretimimizde Alman kalite kontrol yaklaşımını benimsiyoruz.

TÜV RHEINLAND:

Düzenli denetimlerle kaliteli ürünlerimizin ortalamanın üzerinde performans göstermesini güvence altına alıyoruz

Intersolar Ödülü:

“Üstün Solar Projeler” Kategorisi SUNfarming Gıda & Enerji Konsepti

YATIRIMLARDAN REFERANS ÖRNEKLER: